Urządzenie do regeneneracji filtrów cząstek stałych FH3 firmy FFSolution

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem i importerem urządzeń do czyszczenia filtrów DPF/FAP/GPF oraz katalizatorów DOC i SCR szwajcarskiej firmy FFSolution. Producent w swojej ofercie posiada wiele rozwiązań konstrukcyjnych.

Urządzenia firmy FFSolution charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Na szczególną uwagę zasługuje rama i obudowa urządzenia wykonana w pełni ze stali nierdzewnej we wszystkich modelach urządzenia. Komora myjąca jest całkowicie odseparowana od reszty urządzenia. Urządzenie posiada dwie pompy, dzięki czemu wydatek pompy czyszczącej DPF jest zawsze ten sam, nawet gdy filtry urządzenia są już częściowo przytkane.

Modele urządzeń :
- FH1 - prosty model tylko do samochodów osobowych
- FH2 - model uniwersalny średniej wielkości do samochodów osobowych i ciężarowych
- FH3 - największa maszyna do wszystkich zastosowań
Wszystkie wersje wyposażono w podwójny system tzw. Double tj. w czasie gdy jeden filtr jest czyszczony, drugi w tym samym czasie jest już suszony. Zwiększa do wydajność pracy.

Urządzenia FH2/FH3 wyposażono w turbinę sterowaną falownikiem, nagrzewnicę 3-fazową wody oraz powietrza, a także dwie pompy wody. Dzięki zastosowaniu dodatkowej pompy, wydatek wody, która czyści DPF jest uniezależniony od stanu zatkania filtrów w urządzeniu. Obieg wody w urządzeniu rozpoczyna się od zbiornika na wodę brudną, która tłoczona przez pompę cyrkulacyjną jest oczyszczana w zespole czterech filtrów. Następnie czysta już woda zostaje przelana do zbiornika czystego. Dopiero stamtąd druga pompa pobiera wodę i podaje bezpośrednio na filtr DPF. Takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie największego wydatku oraz ciągłą filtrację wody. Praca pompy cyrkulacyjnej jest uniezależniona od pompy czyszczącej. Zatem w urządzeniu jest cały czas czysta woda gotowa do procesu czyszczenia. Po procesie czyszczenia filtr DPF jest suszony powietrzem o wysokiej temperaturze, a następnie chłodzony w trybie automatycznym. Urządzenie wykonuje wydruk przeciwciśnienia powietrza przed oraz po czyszczeniu.


Więcej informacji o urządzeniach do regeneracji i czyszczenia filtrów DPF uzyskasz na stronie producenta - FFSolution | Polska. Szwajcarskie urządzenia do czyszczenia filtrów DPF / FAP, katalizatorów SCR - FFSolution

Urządzenia do DPF to nie wszystko! Otwórz własną pracownię wtryskiwaczy, nauczymy Cię jak to się robi!

Chcesz otworzyć własne laboratorium naprawy i regeneracji wtryskiwaczy Common Rail, pompowtryskiwaczy lub pomp diesla? Wdrożymy Cię w ten biznes od zera od strony technicznej!

Nie musisz być specjalistą, to nasze zadanie by Cię nim uczynić.


Przy zakupie wyposażenia pracowni układów wtryskowych oprócz montażu i uruchomienia urządzeń, przeprowadzimy BEZPŁATNE szkolenie z zakresu naprawy wtryskiwaczy i innych podzespołów w Twojej firmie! Szkolenie trwa od tygodnia do kilku tygodni w zależności od wersji i konfiguracji laboratorium.
Praktyczne szkolenia techniczne przeprowadza Michał Gładysek. Na cyklu szkoleń poznasz całą procedurę regeneracji od demontażu podzespołu na części pierwsze, weryfikację uszkodzeń i dobór części zamiennych poprzez jego czyszczenie i montaż, aż po kalibrację, testowanie i regulację by uzyskać w pełni naprawiony produkt o wysokiej jakości. Dysponujemy zestawem szkoleniowym podzespołów zawierającym wszystkie spotykane generacje i rodzaje wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp oraz ich usterki.
Po zakończonych szkoleniach prowadzimy bezterminową i bezpłatną pomoc telefoniczną w razie napotkanych problemów. Nie zostaniesz sam z trudnymi tematami technicznymi.

Oferujemy wyposażenie oparte o specjalistyczne narzędzia, testery oraz stoły probiercze. Jesteśmy wyłącznym importerem urządzeń do czyszczenia i testowania wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp Common Rail firmy Carbon Zapp oraz wiodącym autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i narzędzi dieslowskich firmy Bosch.

Zaufało nam już kilkadziesiąt firm z całej Polski i Europy. Zapraszamy do współpracy.


Więcej informacji uzyskasz na stronie poświęconej uruchamianiu pracowni regeneracji wtryskiwaczy i pomp. Otwórz własną pracownię diesla

Wejdź w nowy biznes, stronę techniczną zostaw nam